Co

"Joga na trawie" to bezpłatne zajęcia, które mają dać radość i poczucie relaksu każdemu, dlatego zapraszamy osoby pragnące rozpocząć swoją przygodę z jogą, jak i tych już uprawiających tę dyscyplinę.

Każdy jest mile widziany! 


Każde zajęcia będą dostosowywane do umiejętności uczestników. Prosimy o przychodzenie około 10-15 minut przed rozpoczęciem zajęć. Pozwoli to lepiej poznać możliowści i umiejętności uczestników.

Na zajęcia przynosimy matę lub koc, które pomogą w ćwiczeniach. Dla osób nie posiadających własnego sprzętu Klub Kombinator przygotował kilka zestawów do bezpłatnego wypożyczenia na czas zajęć.

 

Przed przyjściem prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Uczestnictwo w zajęciach jest jednoznaczne z akceptacją go.

 

Gdzie

Zajęcia odbywać się będą w ogrodzie przy nad zalewem nowohuckim (ul. Bulwarowa 39, Kraków) - zbióra przy starym wejściu na basen. W razie deszczu prosimy o śledzenie komunikatów na stronie www.facebook.com/jogawogrodzie

 

Kiedy

Zapraszamy w każdy wtorek wakacji (od 23 czerwca do 25 sierpnia) o godzinie 18:00 

Kto

Zajęcia prowadzi Kinga Puk absolwentka Zarządzania Kulturą na UJ, nauczyciel jogi w podejściu Vinyasa Krama, prowadzi zajęcia w Pracowni Jogi Macieja Wieloboba w Krakowie oraz w Yoga Love w Bochni. Od niedawna  fascynatka Ashtanga Vinyasa Jogi,  którą miała okazję praktykować w Mysore pod okiem BNS Iyangara. W wolnych chwilach wspina się, jeździ na rolkach i snowboardzie.