Teatr Łaźnia Nowa

 

Dbaj o czystość umysłu, zachowaj higienę myślenia.

Partnerem jest firma BACHA SPORT wyłączny dystrybutor sprzętu i akcesoriów fitness marki BODY SCULPTURE.


Body Sculpture jest znanym na całym świecie projektantem i producentem doskonałych produktów fitness. Dzięki nowoczesnym technologiom i wzornictwu, solidności wykonania oraz długoletniemu doświadczeniu i znajomości oczekiwań nabywców Body Sculpture od lat dostarcza produkty najwyższej jakości. Producent oferuje sprzęt i akcesoria do ćwiczeń, w tym akcesoria do jogi, pilates, do ćwiczeń funkcjonalnych i ogólnorozwojowych oraz sprzęt cardio - steppery, rowery treningowe, orbitreki, wioślarze, bieżnie oraz sprzęt izotoniczny – atlasy, ławki treningowe, a także masażery i platformy wibracyjne.

 

Zapraszamy do sklepu wyłącznego dystrybutora: www.sklepfitness.com i www.bachasport.pl

Akcję wspierają

Zajęcia i warsztaty jogi w Krakowie (w Nowej Hucie i centrum miasta) z zespołem doskonale przeszkolonych nauczycieli pod kierunkiem Macieja Wieloboba, autora książek "Terapia jogą" i "Psychologia jogi". Pracownia jest swoistym laboratorium pracy z ciałem, umysłem i oddechem, gdzie drogę ku harmonii psychofizycznej rozpoczniesz od poszukiwania poczucia stabilności, równowagi i synchronizacji ruchu z oddechem, zmierzając dzięki temu do uwolnienia się od napięcia. Rozpoczniesz swoją praktykę jogi od pracy w pozycjach jogi (asanach), ale na grupach zaawansowanych i warsztatach nauczysz się także ćwiczeń oddechowo-koncentracyjnych pranajamy i technik koncentracyjno-medytacyjnych.

www.joga-krakow.pl

Portal JOGA ABC jest miejscem w sieci, gdzie o jodze pisze się w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego, czy to początkującego czy zaawansowane.
joga-abc.pl